Zodra ik een golf zie, kom ik in actie

Jongen op surfplank in zee, krijgt water in het gezicht
1 juni 2020
Blogs
Pas gedaan

Plons! Het is vandaag vallen en opstaan voor accountmanager Paul (39) en zijn broer Peter. Ze volgen een surfles bij Surfschool Hoek van Holland – en dat is lachen, maar ook hard werken!

Na een korte instructie op het strand – hoe moet je peddelen, op je board staan en je balans houden – trotseren de mannen nu de Noordzee. ‘Als ik een goeie golf zie, kom ik in actie’, zegt Paul. ‘Dan peddel ik mee met mijn armen en zodra de golf mijn board raakt, spring ik op en probeer ik overeind te blijven. Soms lukt dat en dan ben ik heel tevreden met mezelf. Maar daarna gaat het weer tig keer mis, haha. Al merk ik wel dat het surfen nu makkelijker gaat dan de vorige keer.’

Paul staat op een surfboard in zee

Een jaar geleden kwam Paul voor het eerst bij Surfschool Hoek van Holland. ‘We hadden toen net de Rotterdampas en mijn vrouw had me een surfles voor mijn verjaardag gegeven. Perry, de eigenaar van de surfschool, was de instructeur. Aardige vent, een echte surfer. Hij heeft over de hele wereld gesurft, dus daar hadden we leuke gesprekken over. En hij hielp me goed met golven pakken. Toen ik voor het eerst overeind bleef staan op mijn surfboard, riep Perry enthousiast: Yeah, you’re a surfer now man!’ herinnert Paul zich lachend.

Drie mannen met surfboard onder hun arm op het strand

De broers doen flink hun best en komen af en toe onder luid gejuich voorbij surfen. Na anderhalf uur gaan ze het water uit. ‘Zo goed als Perry en Kiki zijn we nog niet, maar superlekker om even actief te zijn in zee’, zegt Paul voldaan. ‘Dit moet iedereen een keer proberen!’

DOWNLOAD DE APP

Jouw Rotterdampas altijd bij de hand. Download de gratis app nu in de store.

Button met logo van iOS app storeButton met logo van Android play store
Voorbeelden van de Rotterdampas App

Rotterdampaswinkel

Hoogstraat 110 (Centrale Bibliotheek)
3011 PV Rotterdam
Tel: 14010
Openingstijden:

ma van 13 tot 17 uur
di t/m vr van 10 tot 17 uur

de wachtrij sluit bij drukte een half uur voor sluitingstijd

je kunt hier alleen pinnen

Alle verkooppunten